PLENDEFRSK

HURTOWY    DYSTRYBUTOR    REGIONALNY

SZUKASZ  BRAMY ?

MY  JĄ  MAMY !

Aktualności

Sep 15, 2014

W dniach od 15.09-15.11.2014 w naszych biurach i u przedstawicieli zamawiając jeden z produktów objętych promocją, za symboliczną dopłatą 125zł możecie cieszyć się Państwo  produktem z najwyższej półki!

Promocyjne bramy garażowe Wiśniowski

+ Super ciepła, automatyczna brama UniTherm z innowacyjnym panelem INNOVO o grubości 60 mm.

+ Drzwi CREO z elektronicznym wizjerem i dzwonkiem lub zupełnie nową aplikacją 3D.

+ Ogrodzenie z najnowszej kolekcji MODERN w kolorach sezonu: antracyt i modern graphite.

Szczegóły promocji TUTAJ

Mar 17, 2014

Firma Wiśniowski na targach budowlanych Budma 2014 zaprezentowała bardzo bogatą gamę nowych produktów spełniających bardzo wysokie wymagania klientów takie jak:

Brama uchylna Connect z ościeżnicą renowacyjną i całkowicie gładką powierzchnią zewnętrzną która otrzymała zloty medal MTP za najlepszy produkt:

Brama uchylna connect

 

Brama segmentowa PRIME o grubości panel 60mm i pełnej zabudowie elementów jezdnych w kolorze białym poprzez system maskownic oraz całkowicie nowym systemie uszczelek międzypanelowych i nie tylko. Współczynnik panela U= 0,37 a całej bramy U=0,9 !!!

Brama segmentowa Prime

Brama segmentowa Prime

Serię produktów Wiśniowski Home Inclusive która pozwala na skomponowanie bramy garażowej, wjazdowe oraz drzwi wejściowych i balustrad w jednym wzorze :

Wiśniowski Home inclusive

Oraz wiele innych nowych produktów. Więcej informacji w biurach i u przedstawicieli...

Sep 1, 2013

Już od 2 września w naszych punktach handlowych a także u przedstawicieli mogą Państwo skorzystać z promocji zarówno na bramy garażowe jak i ogrodzeniowe.

Dlaczego Konfrontacje Bramowe? W promocji zestawiamy bramę segmentową z uchylną oraz ogrodzeniową bramę przesuwną z dwuskrzydłową. Wszystkie automatyczne i tak samo komfortowe, jednak przeznaczone do różnych warunków zabudowy oraz różnych budżetów klientów.

Zapraszamy do kontaktu celem zapoznania się ze szczegółami promocji.

 

 

 

 

Apr 8, 2013

Firma Student jako regionalny dystrybutor produktów firmy Wiśniowski uczestniczy w Promocji 60 możliwości, jedna cena !

Promocja trwa od 01.04.2013 - 30.06.2013 i obejmuje bramy automatyczne dostępne z dwoma pilotami oraz automatycznym ryglowaniem w jednej rewelacyjnej cenie 2740zł/netto.

Podana cena dotyczy aż 60 kombinacji możliwych do osiągnięcia poprzez wybór dostępnych w ofercie kolorów, przetłoczeń oraz wymiarów !

Pełna gama możliwość oraz dokładny opis oferty do ściągnięci TUTAJ

Mar 10, 2013

Podczas Gali "WIŚNIOWSKI FASHION SHOW" na którą zostali zaproszeni przedstawieciele 45 największych firm dystybutorów z całej Polski, nasza firma została uchonorowana KORONĄ WIŚNIOWSKIEGO w kategori "BRAMY - OGRODZENIA - STOLARKA - AW EXPERT".

Jest to powód do dumy i jednocześnie zobowiązanie do dalszej owocnej współpracy.

 

Mar 9, 2013

8 marca o godzinie 19:00 w siedzibie firmy WIŚNIOWSKI odbyła się uroczysta gala " WIŚNIOWSKI FASHION SHOW". Uroczystość rozpoczął pokaz kolekcji Anny Wiśniowskiej. Kolejnym punktem uroczystości było ukoronowanie najlepszych dystrybutorów z całej Polski. Statuetki "KORONY WIŚNIOWSKIEGO" wręczał sam właściciel marki WIŚNIOWSKI pan Andrzej Wiśniowski, a asystowała mu główna stylistka stacji TVN, Dorota Williams. Wszystko to odbywało się w przeszklonym przejściu zawieszonym nad drogą krajową nr 75.  Galę prowadził Marcin Prokop. Galę relacjonowało 50 dziennikarzy i fotoreporterów. Po części oficjalnej zaproszeni goście udali się na bankiet w otoczeniu produktów firmy WIŚNIOWSKI gdzie prowadzono mniej oficjalne rozmowy.


Mar 6, 2013

Informujey, że zgodnie z  zapowiedziami, do oferty handlowej Firmy WIŚNIOWSKI zostają wprowadzone stalowe drzwi płaszczowe ECO Basic o grubości skrzydła 40mm.   ECO Basic - ulotka

Mar 4, 2013

Od dnia 1 marca 2013 roku w naszej ofercie pojawiło się noweg ogrodzenie systemowe oznaczone symbolem VEGA B Light II o grubości drutu 3mm występujące w ocynku oraz kolorach z palety RAL. Występuje ono w dwóch wysokościach 1230mm i 1530mm a standardowa szerokość panela to 2500mm.

Jest to alternatywa dla standardowego ogrodzenia siatkowego ponieważ uzyskujemy trwalszy i lepiej wyglądający produkt w praktycznie takiej samej cenie.

Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami handlowymi w  celu poznania szczegółów oferty.

Dec 19, 2012

Informujemy, że w związku z modernizacją środowiska informatycznego spółki WIŚNIOWSKI, w okresie od 20 grudnia 2012 do 7 stycznia 2013 nastąpi tymczasowa zmiana obsługi w obszarze handlowym.

W związku z powyższym wydłużony zostanie termin produkcji całego asortymentu firmy Wiśniowski a wszelkie zamówienia i odbiory będą realizowane po przerwie produkcyjnej od 8 stycznia 2013.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Dec 19, 2012

Informujemy że w dniach od 17.12.2012 - 31.01.2013  biuro znajdujące się przy ulicy Lwowskiej 6 w Rzeszowie będzie nieczynne!

Jesteśmy na etapie przenosin biura w inne bardziej reprezentacyjne miejsce w Rzeszowie co pozwoli nam dotrzeć do większego grona klientów i zaprezentować szerszą ofertę asortymentu.

O nowej siedzibie poinformujemy Państwa w niedługim czasie.

Sep 1, 2012

Z przyjemnością informujemy, że idąc z duchem czasu i otwierając się na nowe wyzwania firma Wiśniowski zmienia logo.
Już we wrześniu dotychczasowe, granatowe logo zostaje zastąpione znakiem korony.

Komunikacja nowego wizerunku zostanie wsparta przez działania reklamowe w mediach ogólnopolskich.
Pierwszy spot reklamowy będzie można zobaczyć na antenie TVP1, TVP2, TVN i TVN24 oraz Discovery.
Zapraszamy na nasze strony internetowe gdzie znajduje się making off z planu filmowego
pierwszego spotu rekalmowego firmy WIŚNIOWSKI

 

Jun 5, 2012
Zapraszamy do zapoznania się z nowymi informacjami na temat bram garażowych segmentowych, uchylnych, roletowych i rozwiernych przedstawiającymi kolorystykę, wyposażenie oraz sposoby montażu. W najbliższym czasie rozszerzymy informacje w kolejnych działach. Więcej informacji tutaj...
Dec 9, 2011

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z realizacji...

 

 

Oct 14, 2011

Bramy segmentowe firmy WIŚNIOWSKI taniej o wartość podatku VAT. Cena 1415,00 zł netto dotyczy bramy 2400 x 2100, RAL 8014 - brązowy. Pozostałe bramy równiez w atrakcyjnych cenach.

Po szczegóły dzwoń do naszych biur lub zjaw sie osobiście.

Zapraszamy.

 

 

Oct 13, 2011

Jesienna gazetka promocyjna firmy Wiśniowski a w niej....

... nowy wzór ogrodzenia - VARIO !

oraz promocyjne ceny na bramy automatyczne z napędem MIDO - obniżki nawet o 800zł !

Gazetka do pobrania tutaj !

 

 

Oct 13, 2011

W ofercie dekoracji do bram garażowych segmentowych firmy Wiśniowski pojawiły się nowe aluminiowe wstawki dekoracyjne.

Poniżej wszystkie dostępne wzory:

Szczegółowe informacje w biurach handlowych.

Wzór AP-1

Wzór AP-2

Wzór AP-3

Wzór AP-4

Wzór AP-5

Wzór AP-6

 

Sep 12, 2011

Gama wykończeń w bramach Wiśniowski została wzbogacona o okleiny:

- egzotyczny mahoń Sapeli

Siena PL

- AnTEAK

Ciemna zieleń

Kremowo biały

Szary antracyt

Srebrno - szary

- srebrny Szczotkowane aluminium

To kolejna porcja kolorów uzyskanych metodą okleinowania tworzącą gładkie powierzchnie (smoothgrain) najbardziej zbliżone strukturą i kolorem do naturalnego drewna.

W całej kolekcji dostępnych oklein są już poza wymienionymi: złoty dąb, orzech, mahoń, dąb antyczny, macore, ciemny dąb, dąb bagienny, tabasco, letnia wiśnia, oregon, siena noceCopyright 2013 © STUDENT - Bramy, Ogrodzenia, Okna, Stolarka Alu, Systemy przeładunku -
Projekt i wykonanie: Compoland
jQuery Menu by Apycom