PLENDEFRSK

HURTOWY    DYSTRYBUTOR    REGIONALNY

SZUKASZ  BRAMY ?

MY  JĄ  MAMY !

Bramy garażowe rozwierne

Bramy rozwierne to tradycyjne bramy garażowe dostępne w ofercie firmy WIŚNIOWSKI. Gwarancją niskiej ceny i niezawodnej pracy jest zastosowanie sprawdzonych rozwiązań. Przeznaczone są do użytku w budynkach prywatnych i pomieszczeniach gospodarczych.

 

Konstrukcja:

Zbudowane są z ościeżnicy i skrzydeł. Rama ościeżnicy wykonana jest z kształtowników stalowych zamkniętych ocynkowanych. Konstrukcja skrzydła wykonana jest z kształtowników stalowych ocynkowanych, wypełniona blachą stalową ocynkowaną, profilowaną –trapez T-10 o pionowym układzie wypełnień, powlekaną farbą poliestrową. W bramach można zastosować ocieplenie styropianem o grubości od 20 do 40 mm w zależności od konstrukcji bramy. Od wewnątrz ocieplenie wykończone jest panelem PVC w kolorze białym. W bramie można zastosować poziomy lub skośny układ wypełnień blachą trapezową T-10.

Kolorystyka:

Kolory standardowe bram rozwiernych to: biały RAL 9016, ciemnobrązowy RAL 8017, Srebrny RAL 9006, popielaty RAL 7016, brązowy RAL 8014, oliwkowy BTX 4702, ceglasty BTX 2702, bordo BTX 2701

Kolory drewnopodobne „Złoty dąb”, „Orzech”

Istnieje także Możliwość malowania bram w dowolny kolor z palety RAL.

 

Wyposażenie dodatkowe:

Bramy rozwierne firmy Wiśniowski można wyposażyć  w takie dodatki jak:

- przeszklenia

- kratki wentylacyjne

Wymagania montażowe:

Rysunki poniżej przedstawiają możliwe rodzaje zamontowania bramy rozwiernej  w zależności od wymagań klienta

 

 

 

 

 

 

Copyright 2017 © STUDENT - Bramy, Ogrodzenia, Drzwi, Okna, Napędy
Projekt i wykonanie: Compoland
jQuery Menu by Apycom